Hvem er hvem i TP?

Prosjektorganisasjonen teller nå 15 medarbeidere. Her er oppdatert navneliste.

 

Prosjektdirektør
Johan Arnt Vatnan
922 51 113
johan.arnt.vatnan@siv.no

Prosjektleder samhandling
Ole John Wegner Førland
980 78 782
olefoe@siv.no

Prosjektleder teknisk samhandling
Børre Johansen
400 03 095
borre.michael.johansen@siv.no

Leder prosjektstyring
Ingvald Grindheim
928 87 997
ingvald.grindheim@siv.no

Kontraktsleder
Bjørn Varegg
909 11 917
bjorn.varegg@siv.no

Prosjektleder digital samhandling
Prosjektleder tekniske grensesnitt
Inge Aarseth
958 58 848
inge.aarseth@siv.no

Prosjektøkonom
Nils Hjorthol
911 48 495
nils.hjorthol@siv.no

Prosjektøkonom
Eva Isaksen
982 11 001
eva.isaksen@siv.no

Prosjektcontroller
Berit Lindstad
975 35 752
berit.lindstad@siv.no

SHA & risikoleder
Magne Johannessen
470 24 526
magne.johannessen@siv.no

Kvalitetsleder
Lean Construction-rådgiver
Karl Oscar Sandvik
908 31 610
karl.oscar.sandvik@siv.no

BIM-tekniker
Henning Langsrud
915 36 924
henning.langsrud@siv.no

Prosjektleder teknikk
Per Nes
951 91 680
per.nes@siv.no

Dokumentcontroller
Nina Hake
986 94 836
nina.hake@siv.no

BREEAM-rådgiver
Marie Winsvold
926 11 104
marie.winsvold@vedal.no

Kontakt oss: tonsbergprosjektet@siv.no

Postadresse: Postboks 2168, 3103 Tønsberg

Besøksadresse: Olav Trygvasons gate 4, 3125 Tønsberg

MERK: I april i år  flytter prosjektorganisasjonen til brakkerigg i sykehusområdet.

2016-01-28T11:48:26+00:00